Work&Travel

Наша компанія стала офіційним представником  Британської «International Exchange Center» для реалізації програми Work&Travel у Львові та на інших теренах України. У Вас є  унікальна можливість побачити США ,приєднатися до її культури, пізнати її традиції ,людей ,а також попрацювати і заробити не погані гроші.Тобто поєднати приємне і корисне.

«International Exchange Center»  працює на ринку СНГ з 1990 року і має величезний досвід у сфері допомоги студентам і надати можливість попрацювати і помандрувати в різних країнах світу, покращити знання іноземних мов, побачити країну «зсередини», «заробити» друзів з усього світу, ну і, нарешті, подорослішати.

Більшість студентів вибирають  Work and Travel USA в Мульті Сервіс Груп бо:

У нас чесна вартість програми: ніяких депозитів «за повернення» або «на покупку» квитків. А наші акції та конкурси дають шанс взяти участь у програмі безкоштовно.

Ми пропонуємо найширший вибір варіантів програми.

Структура вартості участі в програмі прозора і зрозуміла. Ніяких додаткових депозитів не стягується.

Наші партнери готові надати доступний кредит на програму: з прозорими ставками і на комфортних умовах.

Ми підтримаємо в США: багато років співробітники «International Exchange Center»  працювали в аеропорті JFK, зустрічаючи студентів і допомагаючи їм зорієнтуватися, все літо в США працює наша безкоштовна «гаряча» російськомовна лінія.

Наші учасники отримують максимальний набір інформаційних матеріалів: докладні інструкції на всіх етапах оформлення, 2 онлайн брошури з важливою довідковою інформацією англійською мовою і фірмовий путівник по США з великою картою штатів (понад 460 сторінок).

Ми відмінно організуємо співбесіди в посольстві: завдяки 26-річному досвіду роботи в області студентських програм, а також завдяки безпосередній близькості офісу «I EC»   до Посольства США, процес співбесіди наших учасників проходить дуже організовано, що щороку відзначають і працівники Посольства.

«I EC»   - найбільше в Європі агентство Work and Travel USA: у нас більше 100 офісів в 14 країнах). За 26 років в «I EC»    оформилося більше 100000 студентів!

Ми відповімо на будь-які питання про Work and Travel USA на нашому форумі www.iec.ru/forum1 - найбільшому в світі (!) Про цю програму, і на workandtravel.vkontakte.ru - самої інформативною групі ВКонтакте по темі.

Ми знаємо про Work and Travel USA ВСЕ. Це основний напрямок нашої діяльності, тому ми в змозі найповніше підготувати тебе до участі в програмі.

Ми створили унікальний сервіс EXCHANGE! (Wat.iec.kiev.ua) - спільнота людей, захоплених подорожами, роботою чи навчанням за кордоном, де можна ділитися досвідом, дізнаватися інформацію про США, об'єднуватися з іншими учасниками, шукати попутників і дізнаватися інформацію про різних роботодавців.

Співробітники «I EC»    - колишні учасники програми: вони можуть розповісти не тільки про теорію, а й про практику програми.

Додатково ми можемо запропонувати програму Au Pair in EC та багато іншого.

Багато хто вважає, що у нас дуже доброзичливий колектив. Friendly people work in MSG, так би мовити.

Додаткову інформацію надасть кваліфікований менеджер.Звертайтеся!