Норвегія, Швеція, Данія

Для наших клієнтів ми пропонуємо два шляхи легалізуватися або отримати високо оплачену роботу у скандинавських країнах,а саме Данія,Норвегія,Швеція!
І так ,розглянемо шлях виїзду по гуманітарному каналу .Для того,щоби Ви могли поїхати у вищеперераховані країни,Вам потрібно заповнити перелік анкет,які ми Вам надаємо.Потім ці анкети перевіряють міграційні адвокати ,які знаходяться в Данії.Після перевірки,адвокати проводять з Вами співбесіду.Якщо співбесіда проходить позитивно і адвокати повідомляють Вас про те,що вони беруть Вас в роботу ,на цьому етапі підписується угода по ,якій Ви починаєте проводити перші платежі.Оплата проходить у три етапи.Останні 50% від суми Ви будете здійснювати на території тієї країни,в яку оформляються Ваші документи,так як для отримання статусу ТМП (тимчасового місця проживання) Вам треба підписати необхідні документи особисто в присутності нашого міграційного адвоката у міграційні службі.
Ви отримуєте документи на ТМП ,а також соціальну допомогу, а саме 200Євро в місяць,безкоштовне житло і від 2-7 євро в день відшкодування на харчування.
У разі,якщо Ви в подальшому отримаєте контракт на роботу,дана соціальна допомога скасовується.

Другий спосіб,який ми пропонуємо для людей ,які хотіли б саме отримати робочу візу і працювати Для того треба,так само, заповнити анкети,пройти співбесіду з адвокатом та роботодавцем.
Знання англійської мови – обов»язкове.
Оплата здійснюється у три етапи і проводиться на території України.Адвокати оформляють усі документи на подачу у консульство вибраної країни для отримання робочої візи на основі контракта та дозвола на роботу від роботодавця.
Робочі візи надаються на 12 міс. з можливістью їх пролонгації .
На протязі усього терміну перебування у вищезгаданих країнах Ви завжди можете звернутися до наших адвокатів за допомогою!!
Візи та легалізація оформляються на протязі 30-45 днів.
Просимо звертатися по телефонам у вкладці контакти!