Навчання в США

Сьогодні престижно вкладати гроші не тільки в бізнес, а й в свій розвиток. Тому навчання закордоном - вигідна інвестиція, яка допоможе знайти високооплачувану роботу як за кордоном, так і у себе на Батьківщині. Університети, коледжі та школи США займають найвищі місця в світовому рейтингу кращих вузів. А це вагома причина для того, щоб навчатися саме в США. Такі навчальні заклади як Гарвардський Університет, Стенфордський Університет, Музична Школа Берклі відомі у всьому світі, і їх двері завжди відкриті для здібних і талановитих іноземних студентів. США пропонують багатоступінчастий, а значить і більш якісний процес навчання. Більш того, іноземні студенти, які успішно закінчили своє навчання в США, користуються високим попитом серед роботодавців усього світу.

Колледжі і університети США вимагають, щоб всі вступники складали один або більше стандартизованих тестів. До цих тестів ставляться SAT, ACT, GRE і GMAT. Іноземні абітурієнти повинні здавати також тест TOEFL (тест з англійської мови, як другої мови). Самі стандартизовані тести складені швидше для оцінки здібностей студента, ніж обсягу знань. Питання за цими тестами оцінюють вашу стресостійкість і здатність вирішувати проблеми. Функція стандартизованих тестів полягає в тому, щоб дозволити коледжам оцінити всіх абітурієнтів на однакових умовах. Порівняння результатів, отриманих при проходженні курсів або іспитів, не завжди достатньо, тому що різні школи мають різні стандарти. Приймальна комісія при університеті порівнює ваші результати за тестами з результатами іншого студента, здавав той же стандартизований тест, і виявляє кращих. Вивчення англійської мови за кордоном і освіту закордоном варто розділяти, так як велика різниця між цими поняттями. Вивчення будь-якого іноземної мови за кордоном - це безпосередньо мовні програми, а освіта включає в себе отримання будь-якої спеціальності з навчанням іноземною, зокрема, англійською мовою. Відправитися вивчати англійську в США - це можливість зануритися в сучасний американський ритм життя, подорожувати по країні, відкриваючи для себе нові горизонти. У вас є можливість підібрати для себе програму навчання, яка б повністю відповідала вашим запитам і побажанням. Особливо варто відзначити той факт, що мовні школи знаходяться на обох узбережжях Північної Америки, що, безсумнівно, ще один плюс навчання в США.

Ми займаємося професійною допомогою в отриманні віз в США, яка забезпечується знанням всіх аспектів даного процесу (досвід роботи, моніторинг ситуацій в консульствах, аналіз і т.п.). Крім того, ми пропонуємо допомогу у виборі навчального закладу, стажування, в отриманні ліцензій в медичній сфері. Ми також допомагаємо тим, хто хоче почати свій trucking бізнес.

Ми завжди починаємо працювати тільки після попередньої оцінки претендента. Уже на цій стадії Ви зможете переконатися в нашій компетенції.